Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила „NEMESIS“

Афитос

Вила Немезис се наоѓа во мирниот дел на најживописното гратче на Касандра– Афитос, одалечена на 50м. од центарот и на 350м. од плажа (до плажата може да се стигне и со возило). Вилата располага со 1/4 пространи и модерни студиа кои се со комплетно опремена реновирана кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената) и сат. ТВ. До самата вила има и паркинг кој им стои на располагање на гостите – бесплатно. Вила Немезис е одличен избор за млади или фамилии кои сакаат активен одмор, блиску до центарот на Афитос кој е изграден по традиционален архитектонски стил, а притоа блиску до прекрасната песочна плажа.

Вила „NEMESIS“ – Афитос

Период

Ноќевања

1/4 студио

20.05-27.05.17

7*

90

27.05-03.06.17

7*

100

03.06-10.06.17

7*

115

10.06-17.06.17

7*

140

17.06-24.06.17

7*

170

24.06-01.07.17

7

330

01.07-08.07.17

7

340

08.07-15.07.17

7

360

15.07-22.07.17

7

400

22.07-29.07.17

7

400

29.07-05.08.17

7

400

05.08-12.08.17

7

400

12.08-19.08.17

7

400

19.08-26.08.17

7

360

26.08-02.09.17

7*

165

02.09-09.09.17

7*

145

09.09-16.09.17

7*

135

16.09-23.09.17

7*

105

23.09-30.09.17

7*

85

Напомена:
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО - плаќаат само превоз доколку користат.
- Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.