Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила „ELIZABETH“

Калитеа

Вила хотел Елизабет се наоѓа во центарот на Калитеа на самата пешачка зона опкружена со продавници и ресторани, одалечена на само 250м. од плажа. Во нашата понуда имаме 1/2, 1/3 и 1/4 студиа со комплетно опремена кујна, клима уред, ТВ, купатило и тераси на прв спрат. 1/2 и 1/3 студиата се со 2, односно 3 единечни кревети, додека 1/4 студиото е со 2 брачни кревети. Во вилата има 24 ч. рецепција и Wi-Fi интерннет – бесплатно.

Вила „ELIZABETH“ – Калитеа

Период

Ноќевања

1/2 стд.

1/3 стд.

1/4 стд.

20.05-27.05.17

7*

75

85

85

27.05-03.06.17

7*

85

95

95

03.06-10.06.17

7*

95

105

105

10.06-17.06.17

7*

125

135

135

17.06-24.06.17

7*

150

160

160

24.06-01.07.17

7

310

320

320

01.07-08.07.17

7

320

330

330

08.07-15.07.17

7

330

345

345

15.07-22.07.17

7

350

380

380

22.07-29.07.17

7

350

380

380

29.07-05.08.17

7

350

380

380

05.08-12.08.17

7

350

380

380

12.08-19.08.17

7

350

380

380

19.08-26.08.17

7

320

345

345

26.08-02.09.17

7*

150

160

160

02.09-09.09.17

7*

130

140

140

09.09-16.09.17

7*

120

130

130

16.09-23.09.17

7*

100

100

100

23.09-30.09.17

7*

80

80

80

Напомена:
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио и 1/4 студио - БЕСПЛАТНО - плаќаат само превоз доколку користат.
- Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.