Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила „GOLDEN BAY“

Пефкохори

Вилата се наоѓа во луксузна населба на 1км пред Пефкохори  на 30м. од плажа. Вилата има убаво уреден двор со базен, џакузи, скара и бар покрај базен. Располага со комфорни и убаво уредени 1/4 и 1/5 апп на ниско приземје, први и втори кат. Сите 1/4 апартмани се со една спална соба со брачен кревет + 1 кревет на отварање за две лица во кујната, додека 1/5 апартманите имаат уште едно дополнително легло во кујната – софа. 1/4 LUX апартманите се новоизградени сместувачки единици за сезона 2017 и истите се наоѓаат на трети спрат со директен поглед на море. Сите аппартмани се со: клима уред (вклучен во цена), ТВ, опремена кујна и сопствена бања. Користењето на лежалките покрај базенот се вклучени во цената. Апартманите на прв, втор и трет спрат се свртени кон море.

Вила „ГОЛДЕН БЕЈ“ - Пефкохори

Период

Ноќевања

1/4 и 1/5 апп

1/4 LUX апп

20.05-27.05.17

7*

120

130

27.05-03.06.17

7*

130

130

03.06-10.06.17

7*

140

140

10.06-17.06.17

7*

160

170

17.06-24.06.17

7*

180

200

24.06-01.07.17

7

430

440

01.07-08.07.17

7

450

470

08.07-15.07.17

7

470

490

15.07-22.07.17

7

500

520

22.07-29.07.17

7

500

520

29.07-05.08.17

7

500

520

05.08-12.08.17

7

500

520

12.08-19.08.17

7

500

520

19.08-26.08.17

7

430

450

26.08-02.09.17

7*

180

190

02.09-09.09.17

7*

160

180

09.09-16.09.17

7*

150

170

16.09-23.09.17

7*

110

130

24.09-01.10.17

7*

90

110

Напомена:
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во 1/4 апп или 1/5  апп БЕСПЛАТНО  -  плаќаат само превоз доколку користат.
- Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Сместување во собите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €