Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила „ЕLEKTRA“

Пефкохори

Вила Електра е лоцирана во мирниот дел на Пефкохори (веднаш до црквата) во непосредна близина на центарот и одалечена на 250м. од плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа на приземје и прв спрат. Сите студиа се опремени со 2 единиечни кревети, 3 единечни кревети или 1 брачен + 1 единечен, комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и пространи тераси. На самиот влез во вилата има рецепција и мал лоби бар. Во вилата има и Wi-Fi интернет.

Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори

Период

Ноќевања

1/2 стд.

1/3 стд.

20.05-27.05.17

7*

75

85

27.05-03.06.17

7*

85

95

03.06-10.06.17

7*

95

105

10.06-17.06.17

7*

125

135

17.06-24.06.17

7*

150

160

24.06-01.07.17

7

310

320

01.07-08.07.17

7

320

330

08.07-15.07.17

7

330

345

15.07-22.07.17

7

350

380

22.07-29.07.17

7

350

380

29.07-05.08.17

7

350

380

05.08-12.08.17

7

350

380

12.08-19.08.17

7

350

380

19.08-26.08.17

7

320

345

26.08-02.09.17

7*

150

160

02.09-09.09.17

7*

130

140

09.09-16.09.17

7*

120

130

16.09-23.09.17

7*

100

100

23.09-30.09.17

7*

80

80

Напомена:
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со
вклучен превоз по лице. Трето и четврто
лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО  -  плаќаат
само превоз доколку користат.
- Смените без * се однесуваат на наем на цел
апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.