Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила „MAGDALINI“

Калитеа

Вилата се наоѓа во центарот на Калитеа и на околу 5-7 минути од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со тревна површина и градина. Располага со 1/2+2 апартмани на прв кат со четири  кревети, брачен кревет во спална и два во кујна. Сите апартмани се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствена бања, ТВ, и клима уред (доплата 3€ на ден). Терасите на сите студиа се со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.

Вила „МАГДАЛИНИ“ - Калитеа

Период

Ноќевања

1/2+2 апп

20.05-27.05.17

7*

80

27.05-03.06.17

7*

90

03.06-10.06.17

7*

100

10.06-17.06.17

7*

130

17.06-24.06.17

7*

155

24.06-01.07.17

7

315

01.07-08.07.17

7

325

08.07-15.07.17

7

335

15.07-22.07.17

7

360

22.07-29.07.17

7

360

29.07-05.08.17

7

360

05.08-12.08.17

7

360

12.08-19.08.17

7

360

19.08-26.08.17

7

325

26.08-02.09.17

7*

155

02.09-09.09.17

7*

130

09.09-16.09.17

7*

120

16.09-23.09.17

7*

80

23.09-30.09.17

7*

70

НАПОМЕНА:  
- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. 
- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра;
- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
-Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
  Цената само за превоз: Скопје-Кавадарци - Халкидики-Кавадарци - Скопје изнесува:
   35 € возрасни
   25 € деца од 2 - 12 години
   БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)