Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

ХОТЕЛ “GARDENIA“4****

БАНСКО

30.11.2017- 22.12.2017

 

Економи соба
22 € - по лице ПП
18 € - по лице НП

Стандард соба
25 € - по лице ПП
21 € - по лице НП

Цените се валидни за минимум 2 ноќевања и важат за погоре наведениот период, истите се дадени по лице од ден

Цената вклучува:
• Ноќевање во 1/2 стандард или економик соба
• Исхрана на база НП (ноќевање со појадок)  или ПП (полу пансион)
• Бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, интернет пристап,мини сеф во собите

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
• Прво дете од 0 до 7 год. со 2 возрасни – БЕСПЛАТНО
• Второ дете од 0 до 7 год. со 2 возрасни –9 € од ден на база ПП, 6 € од ден на база НП
• Дете од 7-14 год. со двајца возрасни – 13 € од ден на база ПП, 10 € од ден на база НП
• Трет возрасен во  – 17.5 € од ден на база ПП , 14.5 € на база НП
• Доплата за еднокреветна соба – 15 €
• Доплата за соба со балкон – 6 € од ден
• Доплата за луксузна соба – 16 евра на ден
• Доплата за претседателски апп – 27 евра на ден / за апп /
• Доплата за т.такса – 1 € по лице од ден
• Ekonomy собите се наоѓаат најгоре – и се со помали димензии  и помали прозорци