Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила „PANORAMA LUX“

Ханиоти

Вила Панорама LUX е нова вила на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа 5-7 мин. Вилата се состои од поедини објекти со по два апартмани (по еден на приземје и на прв спрат). Секој апартман има одвоена спална соба со брачен кревет и два единечни кревети во собата за дневен престој каде се наоѓа и комплетно опремената кујна. Сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето, тераси, клима уред (вклучен во цената), Wi-Fi интернет, и паркинг во непосредна близина. Вилата е идеален избор за оние кои сакаат мирен одмор надвор од секојдневниот метеж, а сепак блиску до центарот и плажа.

Вила „PANORAMA LUX“ – Ханиоти

Период

Ноќевања

1/4 апп

20.05-27.05.17

7*

110

27.05-03.06.17

7*

120

03.06-10.06.17

7*

130

10.06-17.06.17

7*

160

17.06-24.06.17

7*

190

24.06-01.07.17

7

430

01.07-08.07.17

7

460

08.07-15.07.17

7

480

15.07-22.07.17

7

510

22.07-29.07.17

7

510

29.07-05.08.17

7

510

05.08-12.08.17

7

510

12.08-19.08.17

7

510

19.08-26.08.17

7

440

26.08-02.09.17

7*

190

02.09-09.09.17

7*

170

09.09-16.09.17

7*

160

16.09-23.09.17

7*

120

23.09-30.09.17

7*

110

Напомена:
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/4  апп БЕСПЛАТНО - плаќаат само превоз доколку користат.
- Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.