Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Есен

LuckyBansko&Spa

РЕДОВНИ ЦЕНИ

за периодот од 09.06 – 30.11.2017

Вид на соба

09.06 – 30.11.2017

Студио Лукс /2 редовни + 1 доп.легло/

65

Апартман Лукс /2 редовни + 1 доп.легло/

76

Апартман Делукс / 2 редовни + 2 доп.легла/

98

Апартман Екзекутив / 2 редовни + 2 доп.легла/

129

Ап.Лукс со 2 спални – мин.4 лица /4 редовни+1 доп.легло/

134

Ап.Екзекутив со 2 спални – мин.4 лица /4 редовни + 1 доп.легло/

156

Претседателски апартман /2 редовни + 2 доп.легла/

171

Гранд Претседателски апартман /4 редовни  + 4 доп.легла/

308

Попуст

Редовно легло

Доп. легло

Еднокреветно Студио Лукс

-20% од цената за двајца

/

Доплата

Возрасен

Дете

Доплата за вечера

13

7

За сместување над дозволениот број на лица дадени во табелата, за апартман Делукс и Екзекутив

15

8

Сместување во Студио Лукс и Ап. Лукс – семејство од 2 возрасни и едно дете до 18 год.

Сместување во ап. Делукс и ап. Екзекутив – семејство од 2 возрасни и 2 деца до 18 год.

Мапа:

Цените се изразени во евра на ден за соодветниот вид соба и вклучуваат ноќевање со појадок.
Сместувањето на дете до 18 год. На дополнително легло е бесплатно, до бројот на дополнителните легла дадени во табелата.

Во цената е вклучено:
- Бесплатно користење на ледена соба , парна бања, сауна, џакузи, контрастни тушеви, TechnoGym фитнес центар од 08:00 – 21:00 часот
- Внатрешен БИО базен за деца и возрасни со температура на водата 33°С, солен базен со соли од Мртвото Море, солена соба за одмор од 08:00 – 21:00 часот
- Користење на безжичниот интернет во целиот хотел и две компјутерски зони
- Детски кат (08:00 – 22:00 часот) за деца од 3-6 год., во периодот од 08:00 – 22:00 часот
- Мини сеф во секоја соба

Доплата за туристичка такса од 1 евро по лице на ден.