Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Хотели Бугарија

ХОТЕЛ “ST. GEORGE PALACE” 4*

Банско-редовни цени 2017

www.saintgeorgepalace.com

Тип на соба

Макс. број на лица

Ред. Легло

Доп. легло

18.04-14.12

Студио

2

2

0

25,3

Едноспален апартман

2+2

2

1

37

Двоспален апартман

4+2

4

1

52

Троспален апартман

6+2

6

1

64

Откази без пенали

7

Пенали за касни откази или No Show

1 ноќ

Мапа:

Цените се дадени од ден само за ноќевање.
Цената вклучува ноќевање, користење базен, сауна, акузи, парна соба, фитнес центар, безжичен интернет, паркинг, превоз до првата станица на гондола лифтот и назад.  На дополнителното легло може да се сместат најмногу 2 деца до 12 год. или еден возрасен

Попусти и доплати
- Деца до 3,99 год престојуваат бесплатно
- Доплата за појадок – возрасен 5 €, дете 4,99 – 11,99 3 €
- Доплата за полупансион - возрасен 13 €, дете 4,99 – 11,99 7 €
- Бебешко креветче е достапно на барање и според расположливост
- Доплата за туристичка такса 1 евро по лице на ден
- За уплатени 7 или повеќе ноќевања следуваат 2 бесплатни ноќевања
- Бесплатно е последното ноќевање
- Доплата за туристичка такса – 1 € по лице од ден