Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Лето 2017

Вила Lena

Јерисос

Вилата „Lena“ се наоѓа во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос, оддалечена околу 300 метри од плажата. Апартманите се наоѓаат на високо приземје и на прв спрат од вилата. Сите  имаат  опремени кујни со електрични шпорети со рерни, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Дел од сместувачките капацитети имаат тераси со поглед во дворот на вилата, а останатите се со поглед на улица. Гостите можат секојдневно да се одмараат во дворот на вилата кој е опремен со маси, гарнитури за седење и скара. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила.

Вила „Lena” - Јерисос

Термин:

Ноќевања:

1/4 апартман

1/4+1 апартман

1/4+1 дуплекс

02.06-12.06.2017

10

290 €

310 €

340 €

12.06-22.06.2017

10

350 €

370 €

400 €

22.06-02.07.2017

10

400 €

420 €

450 €

02.07-12.07.2017

10

450 €

470 €

500 €

12.07-22.07.2017

10

500 €

520 €

550 €

22.07-01.08.2017

10

570 €

590 €

620 €

01.08-11.08.2017

10

570 €

590 €

620 €

11.08-21.08.2017

10

570 €

590 €

620 €

21.08-31.08.2016

10

500 €

520 €

550 €

31.08-10.09.2017

10

400 €

420 €

450 €

10.09-20.09.2017

10

350 €

370 €

400 €

20.09-30.09.2017

10

290 €

310 €

340 €

• Цените  во табелата се однесуваат за наем на цел апартман за 10 ноќевања без вклучен превоз
• Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети  
• Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време
• Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс  62 денари!
• Организиран превоз Скопје-Кавадарци-Јерисос
• Тргнување од Скопје во 04.00 часот и од Кавадарци во 05.30 часот пред туристичките агенции
• Цена на повратен билет –35 евра;деца до 2 години бесплатно (без седиште); од 2-12 год.-25 евра