Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница

Есен

LuckyBansko&Spa

Семеен пакет

ПРОМОТИВНИ ЕСЕНСКИ ПАКЕТИ!!!

Цените се во евра, по соба од ден

Вид сместување

Ноќевање, појадок, бонус вечери

09.06 – 30.11/2017

Број на ноќевања

2

3

4

5

6

7

Студио Лукс /2 редовни + 1 доп.легло/

82

70

66

66

60

60

Апартман Лукс /2 редовни + 1 доп.легло/

90

80

74

74

68

68

Апартман Делукс / 2 редовни + 2 доп.легла/

112

98

92

92

84

84

Апартман Екзекутив / 2 редовни + 2 доп.легла/

140

126

118

118

108

108

Ап.Лукс со 2 спални – мин.4 лица /4 редовни+1 доп.легло/

162

140

130

130

120

120

Ап.Екзекутив со 2 спални – мин.4 лица /4 редовни + 1 доп.легло/

184

162

150

150

138

138

Претседателски апартман /2 редовни + 2 доп.легла/

176

160

152

152

140

140

БОНУС ВЕЧЕРИ ОД СОБА, ВКЛУЧЕНИ ВО ЦЕНАТА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД БРОЈОТ НА НОЌЕВАЊА

Број на вечери вклучени во цената – за гости на редовно легло

2

2

2

3

3

4

Мапа:

Попусти и доплати:
- Ноќевањето со појадок на дете до 18 год. на дополнително легло е бесплатно,  до бројот на наведените дополнителни легла во табелата.
- За деца на дополнителни легла се доплаќа само вечерата според наведените цени подолу
- Доплата за вечер по пакетни мени Лето во ресторан Ле Бистро – 13 евра за возрасен, 7 евра за дете од 2-11,99
- Доплата за ноќевање над максималниот број на лица даден во табелата – возрасен 15 евра на ден, деца 2-11,99 год 8 евра на ден

СПЕЦИЈАЛНИТЕ ЦЕНИ СЕ ВО ЕВРА, ЗА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН, ОД НОЌ, ЗА НАЈМАЛКУ 2 НОЌЕВАЊА И ВКЛУЧУВААТ:
- Ноќевања со богат појадок и претплатени вечери за гости на редовно легло, согласно со табелата. Првата вечера се користи првиот ден од сместувањето, а за останатите клиентите треба да ги кажат точните дати на рецепција.  Ненајавени или неискористени вечери не се компензираат. 
- Ледена соба , парна бања, сауна, џакузи, контрастни тушеви, TechnoGym фитнес центар од 08:00 – 21:00 часот
- Внатрешен БИО базен за деца и возрасни со температура на водата 33°С, солен базен со соли од Мртвото Море, солена соба за одмор од 08:00 – 21:00 часот
- Користење на безжичниот интернет во целиот хотел и две компјутерски зони
- Детски кат (08:00 – 22:00 часот) за деца од 3-6 год., со многубројни игри и атракци. За децата се грижат професионални воспитувачки од четврток до понеделник, во периодот од 12:00 – 21:00 часот
- Доплата од 1 евро туристичка такса по лице на ден
- Вечерите се по пакетно мени „Есен” во ресторан „Ле Бистро”, со избро од 3 јадења, или на блок маса за најмалку 50 гости.Гостите на дополнително легло доплаќаат само за вечера спред цените во табелата.

Понудата важи за периодот 13.04 – 30.11.2017 и не вклучува официјални и државни празници, кога има други специјални понуди.