Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаЕсенски понуди

Есен

BELVEDERE HOLIDAY CLUB 4*

Банско

01.10.2017- 30.11.2017

Тип на соба

Апп со 1 спална

(2 лица)

Апп со 1 спална

(2 лица)

Апп со 2 спални

(4 лица)

Апп со 2 спални

(4 лица)

Валидност

недела –четврток

викенд

петок-сабота

недела –четврток

викенд

петок-сабота

Ноќевање со појадок

36 

42 €

60 €

72 €

Полу пансион

42 €

48 €

72 €

84 €

Полн пансион

48 €

54 €

84 €

96 €

Капацитет

2+2

2+2

4+2

4+2

Цените се во евра од вечер наем, за редовните легла во апартман согласно избраниот пакет за исхрана и вклучува:
Користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, инфрацрвена сауна со вградени панели од хималајска сол, џакузи, фитнес, интеренет во целиот хотел, паркинг, фудбалско игралиште и мини игралиште за кошара.

Цените се валидни за престој од минимум 2 ноќевања и се валидни за периодот од 01.10-30.11.2017

Доплата за сместување на дополнително легло на вечер / во евра

Услуга

Дете до 5.99 год

Дете од 6-11.99 год

Возрасен

Појадок

бесплатно

8 евра

12 евра

Полу пансион

бесплатно

10 евра

15 евра

Полн Пансион

бесплатно

12 евра

17 евра

Задолжителна доплата за туристичка такса – 1 евро по лице од ден