Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница11 и 23 Октомври

23 Октомври

АПАРТ ХОТЕЛ МЕДИТЕ 3*

САНДАНСКИ

Цени за СОБА 21-23 Oктомври 2017 г.

 

 

 

сместување

ноќевање со појадок

полупансион

DBL standard

66

90

Цените се дадени за двајца возрасни за две ноќевања. Доплати за деца по редовен ценовник. Доплата за превоз: 1200 денари


Базени

Внатрешен базен 12 x 8 m, висина 1.4 m, температура на вода 28-30°C

Отворен во период:

Лето: 09:00 – 21:00

Зима - 09:00 – 19:00 (20:00 во петок и сабота)

Надворешен базен, висина 1.8 m, температура на вода 28-30°C

Отворен од мај до септември

Надворешен детски базен со висина од 80 cm.

Спа центар

- зона за релаксација

- сауна

- џакузи

- ароматични кади со минерална вода

- фитнес центар

- секаков вид на терапии и процедури (класични масажи, пилинг и спа ритуали, ароматерапија, антицелулитни терапии, терапии за мажи, чистење, стегање и подмладителни терапии за лице, геотермални терапии со вулкански камења, билни и цитрусни масажи.