Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница11 и 23 Октомври

23 Oктомври

ИНТЕРХОТЕЛ 4*

Сандански

сместување

ноќевање со појадок

полупансион

DBL standard

135 €

171 €

DBL  lux

151 €

190 €

Студио стандард

214 €

232 €

Апартман лукс

240 €

258 €

Цените се дадени за двајца возрасни за две ноќевања, доплати за деца и возрасни по редовен ценовник.

Доплата за превоз: 1200 денари

СПА центар:

Два базени со минерална вода и еден термален базен кои се отворени во текот на целата година:
- надворешен базен 12.5m x 6.5m - температура на вода 33°С
- внатрешен базен 25m x 12.5m - температура на вода 33°С
- надворешен термален базен - температура на вода 38°С
- бањи со арома и минерални соли,
- сауна,
- парна бања,
- фитнес центар и
- релакс соби за козметички третмани и масажи.