Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаЕсенски понуди

Есен

LuckyBansko&Spa

ЛУКСУЗНО СМЕСТУВАЊЕ СО БЕСПЛАТНИ ВЕЧЕРИ И FISH MASSAGE

ПРОМОТИВНИ ЕСЕНСКИ ПАКЕТИ!!!

Цените во евра, по соба од ден, за најмалку 2 ноќевања

Вид сместување за гости на редовно легло

Ноќевања со појадок + вечера + fish massage

08.09.2017    30.11.2017

Студио Лукс /2 редовни + 1 доп.легло/

76

Апартман Лукс /2 редовни + 1 доп.легло/

86

Апартман Делукс / 2 редовни + 2 доп.легла/

106

Апартман Екзекутив / 2 редовни + 2 доп.легла/

128

Ап.Лукс со 2 спални – мин.4 лица /4 редовни+1 доп.легло/

156

Ап.Екзекутив со 2 спални – мин.4 лица /4 редовни + 1 доп.легло/

196

Претседателски апартман /2 редовни + 2 доп.легла/

166

ДОПЛАТА ЗА ВЕЧЕРА ПО ЛИЦЕ ОД ДЕН – САМО ЗА ГОСТИ НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО

Дете 2-11,99 год.

7

Возрасен – над 12 години

13

Мапа:

Попусти и доплати:
- Ноќевањето со појадок на дете до 18 год. на дополнително легло е бесплатно, до бројот на наведените дополнителни легла во табелата.
- За деца на дополнителни легла се доплаќа само вечерата според наведената цена во табелата.

СПЕЦИЈАЛНИТЕ ЦЕНИ СЕ ВО ЕВРА, ЗА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН, ОД НОЌ, ЗА НАЈМАЛКУ 2 НОЌЕВАЊА И ВКЛУЧУВААТ:
- Ноќевања со богат појадок и вечера во ресторан „Ле Бистро” за гостите на редовно легло. Неискористените вечери не се компензираат. Гостите на дополнително легло користат бесплатно ноќевање со појадок, а доплаќаат само за вечера според дадените цени во табелата
- Една бесплатна fish massage  за сите гости  по промотивниот пакет
- Ледена соба, парна бања, сауна, џакузи, контрастни тушеви, TechnoGym фитнес центар од 08:00 – 21:00 часот
- Внатрешен БИО базен за деца и возрасни со температура на водата 33°С, солен базен со соли од Мртвото Море, солена соба за одмор од 08:00 – 21:00 часот
- Користење на безжичниот интернет во целиот хотел и две компјутерски зони
- Детски кат (08:00 – 22:00 часот) за деца од 3-6 год., со многубројни игри и атракци. За децата се грижат професионални воспитувачки од четврток до понеделник, во периодот од 12:00 – 21:00 часот
- Доплата од 1 евро туристичка такса по лице на ден
- Вечерите се по пакетно мени „Есен” во ресторан „Ле Бистро”, со избро од 3 јадења, или на блок маса за најмалку 50 гости. Гостите на дополнително легло доплаќаат само за вечера спред цените во табелата.