Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаЗима 2017/2018

Зима 2017/2018

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA 4*

Боровец

EARLY BOOKING:
-15% за уплати до 30.09.2017
-10% за уплати до 15.11.2017

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.  
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, џакузи, сауна, парна бања,релакс зона, интернет во лоби, транспорт до гондолата, паркинг

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца (2-12г.).
Доплата за полупансион 11€  возрасен/ 9€  дете 2-12г.
Доплата за новогодишна вечера (не е задолжителна) 70€/ возрасен, 35€/ дете (2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера (не е задолжителна) 40€ / возрсен, 20€ / дете (2-12г)

Максимален број на лица: STUDIO (2+1) , APP SUITE 1 спална (2+2), APP SUITE 2 спална (4+1), APP VILLA 2 спални мин. 3 лица (5+1)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15% за уплати до 30.09.2017, -10% за уплати до 15.11.2017. Попустот се пресметува на основната цена. Попустите не се валидни за HB
2)  7=6 Важи за цела сезона освен за престој во период 29.12.2017-10.01 и 03.02-24.02.2016 Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.