Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаSPA понуди

SPA

“GARDENIA“ 4****

Банско

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
31.03 – 10.09.2017

Период

DBL

(BB)

DBL

(HB)

DBL

(AI)

DBE

(BB)

DBE

(HB)

DBE

(AI)

31.03-30.06

15

20

25

14.3

19

23

01.07-10.09

15.3

21.5

26.5

15

20.5

24.5


Цените се изразени во евра по лице на ден, за престој од најмалку две ноќевања и вклучуваат:
• Ноќевање во избраниот тип соба
• Оброци според избраниот план
• Бесплатно користење базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес.
• Бесплатен безжичен интернет и мини сеф

Попусти и доплати:
• дете до 6,99 год со двајца возразни – бесплатно
• второ дете 0-6,99 год – плаќа 50% од цената за возрасен
• дете 7-11,99 год со двајца возрасни – плаќа 60% од цената за возрасен на дополнително легло, и 80% од цената за возрасен на редовно легло
• возрасен на дополнително легло плаќа 80% од редовната цена за редовно легло
• дополнителното легло во двокреветната стандард соба е фотелја на спуштање со димензии 70/190, а во двокреветната лукс соба е дупли диван на спуштање со димензии 130/180
• доплата за еднокреветна соба – 16 евра на ден
• доплата за престој во двокреветна стандард соба со балкон – 6 евра на ден од соба
• доплата за престој во двокреветна лукс соба – 16 евра на ден од соба
• доплата за престој во претседателски апартман – 26 евра на ден од апартман