Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаЗима 2017/2018

ЗИМА 2017/2018

ВИЛИ MALINA 3*

БОРОВЕЦ

EARLY BOOKING: -10 % за уплати до 30.11.2017г.

Цените се дадени на ден по вила за сместување според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој, 1 € возрасе на ден.
Доплата за BB 4,5€/ возрасен, 2,5€ / дете  ( 4-12 г.)
Доплата за HB 15,5€/ возрасен, 8€ / дете  ( 4-12 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
Доплата за новогодишна вечера (  задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете (4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете (4-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 30.11.2017г.
2)  7=6, за влез во хотел во период  после 01.03.2017. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите  НЕ се комбинираат.
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.