Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страница11 и 23 Октомври

23 Oктомври

МЕДИТЕ 4*

Сандански

сместување

полупансион

ноќевање со појадок

DBL  STANDARD

150

107

DBL  LUX

161

118


Цените се дадени за двајца возрасни за две ноќевања, доплати по редовен ценовник.
Доплата за превоз: 1200 денари

Структура
DBL стандард:
еден брачен кревет или два единечни и можност за бебешко креветче
Макс. Капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 1,99 год.
*Во некои од собите има можност за дополнително легло за трет возрасен (според раположливоста во дадениот момент)
DBL лукс:
еден брачен кревет или два единечни, дополнително легло и можност за бебешко креветче (нова гарнитура)
Макс. Капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 1,99 год.
*Во некои од собите има можност за дополнително легло за трет возрасен (според раположливоста во дадениот момент)

Спа центар
- Внатрешен базен 12 x 8 m, висина 1.4 m, температура на вода 28-30°C
- зона за релаксација
- сауна
- џакузи
- ароматични кади со минерална вода
- фитнес центар
- секаков вид на терапии и процедури (класични масажи, пилинг и спа ритуали, ароматерапија, антицелулитни терапии, терапии за мажи, чистење, стегање и подмладителни терапии за лице, геотермални терапии со вулкански камења, билни и цитрусни масажи.