Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаЕсенски понуди

Есен

ХОТЕЛ "TERRA COMPLEX" 4****

Разлог

Вид сместување

Двокреветна

Едоспален апартман

Двоспален апартман

 

BB

HB

BB

HB

BB

HB

2 ноќи

86.5

112

103.5

129

189

240.5

3 ноќи

123

161.5

154

184

268

345

5 ноќи

199

263.5

236.5

301

435.5

564

7 ноќи

263.5

354

309

399

372

752.5

Цените за пакетите се дадени во евра од соба, за целиот престој и вклучуваат:
- Сместување за двајца возрасни во двокреветна соба и едноспален апартман, и за четворица во двоспален апартман
- Појадок или појадок и вечера според избраниот пакет
- Користење на покриен базен, џакузи, сауна и парна бања
- Безжичен интернет во хотелот
- Детско катче од 09.00-21.00 часот
- Паркинг
- Касно одјавување од собата на денот на заминување – до 14 часот

Бонус при најмалку 5 ноќевања:
- Тура со 360° панорамски поглед по еко патеката Скалите до ридот Голак, од каде што може да уживате во неверојатниот поглед на целата Разлошка котлина
- Бесплатно користење на велосипеди за наем во текот на 4 часа (во еден ден или распределени во текот на неколку дена)
Бонус при најмалку 7 ноќевања:
- Тура со 360° панорамски поглед по еко патеката Скалите до ридот Голак, од каде што може да уживате во неверојатниот поглед на целата Разлошка котлина
- Прошетка по ваш избор до Безбог со вклучен превоз и водич до лифтот во Дориниште (картите за лифтот не се вклучени и клиентите ги плаќаат на лице место) или до колибата Јавор со водич
- Една бесплатна рефлексотерапија по лице (за гостите на редовни легла)
*Деца од 0 до 5,99 на дополнително легло престојуваат бесплатно.
*Едно дете од 6 до 11,99 год. на дополнително легло во апартман престојува бесплатно.
*Второ дете од 6 до 11,99 год. На дополнително легло во апартман доплаќа 5 евра за појадок и 7 евра за вечера.

ДОПЛАТИ

Дете 6-11,99 на редовно легло (НП)

Дете 6-11,99 на редовно легло (ПП)

Возрасен на доп. легло (НП)

Возрасен на доп. легло(ПП)

2 ноќи

24

30,5

36,5

45

3 ноќи

34

43

51,5

66

5 ноќи

55

70,5

83

105,5

7 ноќи

71,5

94

108

140